طراحان اطلاعات و ارتباطات تارادیس
(با مسئولیت محدود)

021-88852556
021-88443943

برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش محصولات و خدمات، با ما تماس بگیرید.

اخبار /

حدف تبلیغات در حین وب‌گردی در آیفون

 

» حدف تبلیغات در حین وب‌گردی در آیفون

تبلیغات در هنگام وب‌گردی، یکی از مزاحم‌هایی‌ست که به‌جز ایجاد مزاحمت برای شما در هنگام وب‌گردی موجب کند شدن سرعت اینترنت شما می‌شوند و دیتای اینترنت شما را مصرف می‌کنند. در دسکتاپ‌ها راه‌های زیادی برای مقابله با تبلیغات وجود دارد که ما در مقاله‌ «کلیه راه‌های مقابله با پاپ‌اپ‌ها» پیش از این برای شما توضیح دادیم، اما در مورد گوشی‌ها متاسفانه ابزارهای محدودی برای کم کردن تبلیغات در هنگام وب‌گردی وجود دارد.

ما در این متن آموزشی به شما اپلیکیشن "Magic AdBlock" را معرفی‌کنیم که به‌وسیله آن شما امکان وب‌گردی بدون تبلیغات مزاحم را خواهید داشت.

اپلیکیشن "Magic AdBlock" به شما امکان مرور صفحات وب بدون تبلیغات را می‌دهد. این اپلیکیشن تا جایی که امکان داشته باشد تبلیغات را برای شما بلاک می‌کند و شما صفحات وب را در بیش‌تر زمان‌ها بدون تبلیغ می‌توانید مشاهده کنید.

استفاده از این اپلیکیشن در هنگام وب‌گردی، با بلاک کردن تبلیغات سرعت وب‌گردی شما را افزایش می‌دهد. در ضمن بلاک شدن تبلیغات باعث مصرف ک‌متر دیتا و باتری در گوشی شما می‌شود.

نکته قابل توجه این است که این اپلیکیشن چون در سطح جهانی طراحی شده است، مسدود کردن تبلیغات در آن براساس آمار جهانی است و ممکن است در مورد تبلیغات فارسی خیلی تاثیرگذار نباشد. اما امتحان آن ضرر ندارد.

این اپلیکیشن را می‌توانید به صورت رایگان از اپل‌استور دانلود کنید و تبلیغات را در هنگام مرور صفحات وب مسدود کنید.